ЩЕ ОДНА ПАРАФІЯ ВІНЬКОВЕЧЧИНИ ПЕРЕЙШЛА В ПІДПОРЯДКУВАННЯ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

28 (15-го за стар. ст.) січня 2018 року, в неділю «Про митаря і фарисея», звершено першу Божественну Літургію в храмі Великомученика і цілителя Пантелеймона села Дашківці Віньковецького району Хмельницької області в нових умовах. Парафія, яка до цього перебувала в складі московського патріархату, змінила юрисдикційну належність, утвердивши консолідоване бажання вірян молитися Богові рідною мовою і за свою Батьківщину.

Будівництву прекрасного храму селяни завдячують родині жертводавців та фундаторів – підприємцям пану Миколі Вороні та його дружині пані Людмилі. Тверду прихильність цих добрих людей до Української Церкви та їх патріотичну громадянську позицію в час війни підтримала абсолютна більшість членів громади.

І ось, нарешті сьогодні, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, на Богослужінні, яке очолив районний благочинний протоієрей Ярослав Кушнір, було представлено нового настоятеля – священика Миколая Молофія.

Отець Ярослав поздоровив молодого священнослужителя з призначенням, а парафіян – із здійсненням свого прагнення, побажав зростання громади і згуртування в єдиній церковній родині, передумовою яких мають бути православна віра і християнське благочестя.