РОЗКЛАД АРХІЄРЕЙСЬКИХ БОГОСЛУЖІНЬ 1-шої СЕДМИЦІ ВЕЛИКОГО ПОСТУ

Великий піст3

Неділя 18.02.- Прощена неділя (прощена вечірня) Каф. собор Андрія Первозванного.

(кольори облачення: Вечірня з чином прощення – початок богослужіння, – колір фіолетовий. Після співу великого прокімну і закриття Царських врат духовенство переоблачається у великопісні чорні ризи.

Канон Андрія Критського та Літургія Напередосвячених Дарів

1 день (19.02.-пон.) – Каф. собор Андрія Первозванного м. Хмельницький

17:00 Канон Андрія Критського (кольори облачення: великопісні чорні (форма:підрясник, ряса, єпітрахиль, поручі, камилавка)

2 день (20.02.-вівт.) – парафія «Св. Миколая Чудотворця» с. Олешин, Хмельницький р-н 17:00

3 день (21.02.- сер.) – парафія «Всіх Святих Землі Української» м. Хмельницький

8:00. Літургія Ранішеосвяченних Дарів (кольори облачення: великопісні чорні ризи)

3 день (21.02.- сер.) – парафія «Святого Архистратига Божого Михаїла» м. Хмельницький

17:00. Канон Андрія Критського (кольори облачення: великопісні чорні (форма:підрясник, ряса, єпітрахиль, поручі, камилавка)

4 день (22 .02.- четв.) – парафія «Прп. Іова Почаївського» м. Хмельницький

5 день (23.02.-пятн.) – парафія «Св. Пантелеймона Цілителя» м. Хмельницький

9:00. Літургія Ранішеосвяченних Дарів (кольори облачення: великопісні чорні ризи)

5 день (23.02.-пятн.) – парафія «св. вмч. Юрія Переможця»  м. Хмельницький р-н

17:00. Пасія (кольори облачення: великопісні чорні ризи)

6 день (24.02. – суб.). вмч. Федора Тирона.

9-00. Божественна Літургія в каплиці св. Мчч. Бориса і Гліба (Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області)

1. Неділя (25.02.).Каф. собор Андрія Первозванного м. Хмельницький

9.00. Божественна Літургія.