РОБОЧА ВІЗИТАЦІЯ МИТРОПОЛИТА АНТОНІЯ В ДУНАЇВЦІ

11 червня (29 травня за стар. ст.), в Неділю 1-у після П’ятидесятниці, Всіх Святих, Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархіту, на запрошення районного благочинного – митрофорного протоієрея В’ячеслава Добжанського, з архіпастирською візитацією прибув до храму Різдва Христового, що в місті Дунаївці.

Свого архіпастиря місцева громада зустріла з хлібом і сіллю, а настоятель запросив звершити Божественну літургію, на яку прибули також священики з сусідніх парафій.

Після закінчення Служби Божої відбулися збори громади. Одне з найважливіших питань порядку денного – необхідність реставрації храму Різдва Христового. Митрополит виступив з ініціативою проведення часткової реконструкції, яка запобігатиме подальшому руйнуванню святині, адже вплив часу досить негативно позначився на стані цієї давньої католицької будівлі.