РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УАПЦ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ПЕРЕЙШЛА ДО УПЦ КП

У зв’язку із постійними кадровими змінами, загрозою канонічної невизначеності, непослідовною політикою керівництва УАПЦ, а також маючи тверді наміри сприяти розбудові Помісної Церкви в Україні у відповідності до соборних рішень УПЦ КП, ще одна релігійна громада Хмельниччини виявила бажання перейти в лоно Української Православної Церкви Київського Патріархіту.

Так, парафія храму Успіння Пресвятої Богородиці, що по Львівському шосе в місті Хмельницькому, на чолі з настоятелем – митрофорним протоієреєм Анатолієм Бихом, звернулася до Високопреосвященного митрополита Антонія, керуючого Хмельницькою єпархією УПЦ КП, з відповідним проханням про прийняття їх до складу Хмельницької єпархії. Владика Антоній, керуючись принципами любові і братолюбства, прийняв їх під свою архіпастирську опіку.