ПОДВИГ ОТЦЯ МИХАЙЛА КУЛИНА. РИЗИКУЮЧИ ЖИТТЯМ, СВЯЩЕНИК СПАС ДІТЕЙ ВІД ВИБУХУ ГАРМАТИ, ЩО РОЗІРВАЛАСЯ

pominovenieСьогодні, 9 червеня, у с. Івки Хмельницької області відбувалося вшанування воїнів Української Повстанської Армії, що прийняли тут свій останні бій з військами НКВС літом 1945 р.

Серед запрошених було два священика Хмельницької єпархії УПЦ КП: о. Михайло Кулин та о. Олег Макаровський.

Після заупокійної літії та врочистої частини, члени клубу козацької реконструкції вирішили дати салют з саморобної гармати. Перед самим салютом, розуміючи можливу небезпеку подібних пострілів, о. Михайло пішов зі свого місця та став біля гармати, закрив собою дітей, що брали участь у поминальному заході.

Коли гармата розірвалася, о. Михайло прийняв на себе всі осколки, чим врятував дітей від неминучої смерті. Священик отримав важкі поранення, але поводився мужньо. Першим його питання було про те, чи не потерпіли діти.

Поранений о. Михайло був доставлені в лікарню, де йому вже зробили операцію. Зараз він знаходиться в реанімації, стан важкий, але життю нічого не загрожує.

о. Михайло Кулина здійснив справжній подвиг любові, віддаючи своє життя за ближнього. Наша Хмельницька єпархія пишається його подвигом та закликає всіх молитися за швидке одужання справжнього українського патріота та священика – о. Михайла Кулини.

Прес-служба Хмельницької єпархії УПЦ КП.