ПОДІЛЬСЬКІ ПІЛІГРИМИ ВІДВІДАЛИ СВЯТІ МІСЦЯ ГРЕЦІЇ

З 22 по 29 червня 2017 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, паломницька група з Хмельниччини здійснила подорож святими місцями Греції. Супроводжував учасників прощі заступник керівника Паломницького центру «Подільський пілігрим» протоієрей Михайло Дмитрів.

Серед «родзинок» подорожі були такі пункти, як: острів Корфу, де зберігаються мощі святого Спиридона Тримифунтського; монастирський комплекс Метеори (там паломники побували у двох монастирях – святої великомучениці Варвари та у Свято-Преображенському монастирі); монастир святого Діонісія Олімпійського, що біля підніжжя гори Олімп.

Користуючись нагодою, учасники подорожі мали можливість відпочити і на морі, адже готель, де вони оселилися, розташований якраз на узбережжі.

В числі нашого паломницького гурту була також дитяча група з 16-и осіб, яких супроводжував педагог. Ні дорослі, ні діти не мали часу нудьгувати, бо щодня брали участь у богослужіннях (літургії, молебні, акафісти), духовних бесідах та всіляких іграх.

Наступна поїздка автобусом у Грецію, за аналогічною програмою, планується на період першої половини серпня цього року.