«ПЕРШИЙ ДЗВОНИК» ПРОЛУНАВ У ХРИСТИЯНСЬКІЙ ШКОЛІ

Свято першого дзвоника – хвилюючий день для учнів, їх батьків та педагогів. Щороку першого вересня розпочинається навчально-виховний процес у освітніх закладах України. Поряд з великою кількістю державних закладів освіти особливе місце і відносно незначну частку займають приватні школи та дитсадки. А ті, де навчання і виховання провадиться на базі християнських духовних цінностей – без перебільшення можна назвати унікальними в своєму роді. Єдиним навчальним закладом такого типу в регіоні є Хмельницький приватний навчально-виховний комплекс (Центр розвитку дитини – загальноосвітня школа І ступеня) з поглибленим вивченням іноземних мов “Мої обрії”.

Учні, їх батьки, вчителі і вихователі цієї школи 1-го вересня 2017 року також відсвяткували День знань і розпочали свій черговий етап процесу пізнання світу, самих себе та Божих законів.

На запрошення керівництва закладу, благословити дітей на початок нового навчального року прибули керівники церков та релігійних організацій міста – члени Духовної Ради міста Хмельницького, головуючим якої є митрополит Антоній (Махота), правлячий архієрей Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату.

На початку урочистого зібрання пролунав Державний Гімн України і було винесено Державний Прапор України; потім звучали слова привітань від керівництва школи та гостей; відбулася і невеличка театралізована реприза; учні виконали пісні та декламували вірші, а на закінчення присутні разом заспівали духовний гімн України «Боже великий, єдиний».

З благословення владики Антонія участь в заході взяв керівник прес-служби єпархії – протоієрей Миколай Катрич. В ході святкового дійства священик привітав присутніх зі святом, а виголосивши молитву на початок навчального року, поблагословив учнів на добрі починання.

Персонально для членів Духовної Ради міста Хмельницького один з керівників проекту «Мої обрії» пан Валентин Гакало провів ознайомчу екскурсію приміщеннями школи та розповів багато цікавого щодо методологічних підходів навчально-виховного процесу.