ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ ЄПИСКОПА МАРКА

У день Світлого Христового Воскресіння преосвящений єпископ Марк очолив пасхальне богослужіння.

В ніч з 7 на 8 квітня 2018 року у свято Воскресіння Христового преосвящений єпископ Марк, настоятель храму Різдва Христового в м. Дунаївці очолив полуночницю, хресний хід, Пасхальну утреню та святкову Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого.

За традицією, під час літургії було прочитане Пасхальне Євангеліє різними мовами: українською, єврейською, білоруською та церковнослов’янською. Владика Марк зачитав Пасхальне Послання святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, а після запричасного стиха протоієрей В’ячеслав Добжанський прочитав Пасхальне послання митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського Антонія. На богослужінні була присутня велика кількість вірян. По закінченні богослужіння було освячено особливі хліби – пасхальні артоси та інші приношення вірян.