ОСВЯЧЕНО МІСЦЕ ПІД БУДІВНИЦТВО КАПЛИЦІ ДЛЯ НАЦГВАРДІЇ

17 травня 2017 року, на запрошення командира військової частини 3053 підполковника Березнюка Романа Вячеславовича, з метою освячення місця під будівництво каплиці та закладення наріжного каменя, прибув Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ КП.

Каплиця, яка в найближчій перспективі буде збудована на території згаданої військової частини, розташованої у місті Хмельницькому, названа на честь Покрова Пресвятої Богородиці, вже давно і дуже необхідна військовослужбовцям. Адже у воїнів, які беруть участь у реальних бойових діях на Сході, серед яких більшість – віруючі, є постійна потреба у зосередженій молитві. Тепер всі свої духовні потреби, та ще й разом зі священиком-капеланом можна буде легко і повноцінно вдовольняти. До слова, не так давно штатним капеланом частини був призначений досвідчений і освічений священик, який, крім того, несе послух секретаря єпархії – митрофорний протоієрей Володимир Марущак.

Його Високопреосвященство, отець-капелан та інші священики міського благочиння під час чину освячення місця і встановлення хреста та наріжного каменя помолились і за перемогу нашого війська над ворожими силами, а також за здоров’я присутніх командного та особового складу і їх родин. Владика Антоній у своїй короткій проповіді акцентував увагу на важливості функціонування інституту військового капеланства, що дає можливість духовно зміцнюватись, гуртуватись довкола спільних ідей, а тому це є однією з важливих передумов перемоги.