Освячення храму на Хмельниччині.

28 серпня 2011 р. у Неділю 11-ту після П’ятидесятниці, УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ ВЛАДИЧИЦІ НАШОЇ БОГОРОДИЦІ І ПРИСНОДІВИ МАРІЇ., на запрошення настоятеля прот. Михайла Мартинюка Високопреосвященний архиєпископ Антоній з архіпастирським візитом відвідав парафію «Вознесіння Господа, Бога і Спаса Нашого Ісуса Христа» , що у с. Рідкодуби,  Хмельницького благочиння, де звершив чин освячення новозбудованого храму.

Освячення храму – це завжди радісний, урочистий та величний день будь-якої парафії і у будь-який історичний час. Не було це винятком і для цієї парафії.

Під час зустрічі архіпастиря діти недільної школи у віршованій формі привітали дорогого гостя.

Після завершення чину освячення і урочистого хресного ходу довкола церкви, архіпастир очолив відправу Божественної Літургії. Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі Хмельницької єпархії.

Після закінчення Богослужіння, Владика Антоній у проповіді звернувся до віруючих, що цього дня зібрались у храмі на спільну молитву, у якій привітав громаду із завершенням зведення і освячення нової церкви, де тепер усі парафіяни матимуть змогу спільно підносити молитви до Бога, приходячи та беручи участь у Богослужіннях.

Архиєпископ Антоній звернувся до віруючих з повчальним словом, в якому пояснив зміст чину освячення храму та розповів про вшанування в цей день Божої Матері та її Славного Успіння. Разом із тим Владика згадав про шлях, який пройшли прихожани і подякував громаді, яка спромоглася  збудувати такий чудовий храм.

Владика звернувся до присутніх зі словами подяки і настанови, подякував благодійникам та найактивнішим парафіянам церковної громади, – тим , хто особливо потрудився у добрій справі зведення нової церкви. У відповідь, від імені прихожан і кліру, настоятель храму протоієрей Михайло  Мартинюк  сердечно подякував Владиці за молитву та освячування храму.

За старання на благо Хмельницької єпархії УПЦ  Київського Патріархату владика Антоній благословенними грамотами відмітив благодійників храму.

Настоятель та парафіяни храму щиро вдячні всім небайдужим, які будували храм, жертвували на його будівництво і убранство, збирали кошти, щиросердечними молитвами до Господа і святих наближали цей величний день, усім, хто завітав на урочистості з нагоди освячення храму.

[nggallery id=47]