НА СВЯТО ВВЕДЕННЯ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОСВЯЧЕНО НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ

4 грудня (21 листопада за старим стилем) 2018 року, в день свята Введення Пресвятої Богородиці, високопреосвященний митрополит Антоній (Махота), керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, взяв участь в Богослужіннях у новозбудованому Свято-Введенському храмі, що в місті Хмельницькому, по вул. Прибузька, 11/5А. Владика, разом з духовенством міського благочиння, прибув на запрошення настоятеля храму – митрофорного протоієрея Степана Миронюка.

Після чину освячення престолу і всього храму була звершена Божественна Літургія, яку очолив митрополит Антоній.

На запричасному стиху, з благословення владики, проповідував секретар єпархії – митрофорний протоієрей Володимир Марущак, який розповів присутнім про історію, суть і значення події Введення Богородиці до Єрусалимського храму.

Після відпусту Літургії з вітальним словом до всіх присутніх звернувся владика Антоній, поздоровивши настоятеля і громаду та всіх мешканців міста в особі міського голови – пана Олександра Симчишина з неординарною подією – відкриттям і освяченням нового гарного храму. Архієрей висловив тверду надію, що в скорому часі абсолютна більшість православних парафій Хмельницького молитимуться єдиними устами в єдиній Помісній Церкві.

До слова був запрошений також міський голова, який висловив щиру радість від нинішньої події та пообіцяв і надалі всіляко сприяти розбудові Церкви.

Користуючись нагодою, митрополит, за поданням настоятеля та з благословення Його Святості – Патріарха Філарета, сьогодні вручив церковні відзнаки доброчинцям і будівничим храму. Нагород були удостоєні: ордена Св. Миколая – Вєтка Олександр Вікторович, Іваневич Віталій Станіславович,; ордена Св. Володимира – Олійник Сергій Володимирович, Самохін Віталій Анатолійович; ордена Юрія Переможця – Житар Іван Ярославович; патріарших грамот – Прокопець Іван Юрійович, Коваленко Валентин Сергійович, Маренок Сергій Миколайович, Святий Василь Васильович, Бенькалович Ярослав Михайлович, Гоза Володимир Степанович; архієрейських грамот – Ковальчук Віктор Антонович, Дика Наталя Василівна, Панчак Валентина Іванівна, Козубський Володимир Володимирович, Миронюк Іван Михайлович.

Від себе особисто і від численної громади, настоятель храму протоієрей Степан Миронюк висловив найтепліші почуття та синівську відданість владиці-митрополиту, братерську любов собору священиків, повагу і вдячність за допомогу усім причетним до храмобудівництва та побажав їм довгих і щасливих років життя під омофором Божої Матері.