НА СТВЯТО МИКОЛАЯ МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ ВІДВІДАВ СЕЛО НЕСТЕРІВЦІ

19 (6 за стар. ст.) грудня 2017 року Православна Церква святкує день пам’яті Святителя Миколая архієпископа Мир Лікійських, чудотворця.

В цей день Високопреосвященний Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, на запрошення митрофорного протоієрея Петра Бабія – настоятеля Свято-Миколаївського храму, з архієрейським візитом відвідав громаду села Нестерівці Дунавецького району.

О 10-й годині ранку розпочалася Божественна Літургія, яку очолив митрополит Антоній. Його Високопреосвященству, окрім настоятеля, співслужили: благочинний Дунаєвецького благочиння – митрофорний протоієрей В’ячеслав Добжанський, настоятель архієрейського собору м. Хмельницького – митрофорний протоієрей Михаїл Наконечний та настоятель храму Віри, Надії і Любові та матері їх Софії зі станції Балин – протоієрей Роман Цішковський.

В своїй проповіді архієрей, згадуючи благочестиве життя і різноманітні чудотворіння Святителя Миколая, закликав вірян наслідувати віру і вчинки святих. Також владика Антоній подякував за запрошення та поздоровив настоятеля і громаду з престольним святом; побажав духовного і матеріального процвітання в лоні нашої Помісної Церкви – Київського Патріархату.