НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ВШАНУВАЛИ «НЕБЕСНУ СОТНЮ»

Минуло чотири роки з того часу, коли на Майдані пролилася невинна кров наших братів і сестер, які вийшли без зброї в руках боронити громадянські права і свободи для кожного з нас.

В ці дні в більшості міст і сіл України відбуваються меморіальні заходи, під час яких вшановують героїв-воїнів «Небесної Сотні». Так, 20 лютого 2018 року свідомі хмельничани взяли участь в скорботному марші та мітингу-реквіємі на честь загиблих за ідеали свободи і справедливості. Учасники акції в місті Хмельницькому вирушили пішою ходою від монументу «Ангел скорботи» до пам’ятника «Небесної Сотні». Портрети полеглих борців несли курсанти Академії Прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

Вшанувати невинно убитих на Майдані та помолитись за спокій їх душ прийшли також представники Церков і релігійних організацій міста, зокрема – керівництво і учасники «Духовної Ради міста Хмельницького».

Поминальну панахиду, у співслужінні духовенства міського благочиння, звершив Високопреосвященний митрополит Антоній (Махота), керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату.

Після молитви до слова були запрошені Хмельницький міський голова пан Олександр Симчишин та окремі учасники і очевидці історичних подій на Майдані Незалежності в місті Києві. Промовці закликали присутніх власними добрими вчинками підтверджувати живу пам’ять про героїв і висловили впевненість в тому, що їх жертовність не є даремною для України.

Хвилиною мовчання та покладанням до підніжжя пам’ятника квітів і лампад завершились нинішні заходи з вшанування «Небесної Сотні».

Цього ж дня, вшановуючи пам’ять невинно загиблих мирних протестувальників Революції гідності, єпископ Марк настоятель храму Різдва Христового м. Дунаївці, прийняв участь у покладанні квітів до меморіальної дошки. Разом з міським головою Заяць Веліною Владиславівною та депутатами міської та районої ради. Низький уклін героям які поклали свої життя за волю і незалежність. Вічна їм пам’ять!