НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ ОСВЯЧЕНО НОВИЙ ХРАМ

В суботу, 2 червня (20 травня за стар. ст.) 2018 року, на першій седмиці по П’ятидесятниці, в день віддання свята Трійці, Високопреосвященний Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, на запрошення настоятеля – священика Володимира Дикуна з архієрейським візитом відвідав парафію Різдва Пресвятої Богородиці села Нижчі Вовківці, Розсошанської сільської ради, що в Хмельницькому районі.

Архієрей у співслужінні обласного благочинного – митрофорного протоієрея Василя Беринди, районного благочинного – митрофорного протоієрея Андрія Мельничука, а також духовенства Хмельницького районного благочиння звершив чин освячення новозбудованого храму, після чого очолив служіння Божественної Літургії.

Після відпусту владика Антоній, даючи архієрейські настанови прихожанам храму, поздоровив їх зі здійсненням мрії: адже нарешті, це невелике село, завдяки старанням меценатів і праці всіх небайдужих мешканців, вже має свій повноцінний храм.

Настоятель і парафіяни подякували митрополиту за візит та пообіцяли й надалі намагатися високо тримати планку рівня духовності і моралі.