МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ ОСВЯТИВ НАКУПОЛЬНІ ХРЕСТИ ДЛЯ ХРАМУ В ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

У п’ятницю, 3-го серпня 2018 року, на десятій седмиці після П’ятидесятниці, Високопреосвященний Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, на запрошення настоятеля храму Успіння Пресвятої Богородиці, що в місті Хмельницькому, митрофорного протоієрея Анатолія Биха, з архієрейським візитом відвідав цю парафію, де у співслужінні духовенства Хмельницького міського та Волочиського благочинь звершив чин водосвятного молебню і освятив накупольні хрести для нового храму.

Його Високопреосвященство подякував настоятелю за добре пастирське служіння та спільну працю разом з доброчинцями і прихожанами, завдяки якій триває досить швидке будівництво храму, котрий незабаром стане ще однією фортецею для боротьби зі злом та місцем духовного просвітлення для вірних.

На завершення свята присутні представники духовенства разом з парафіянами в духовному піднесенні проспівали «Многая літа» на адресу будівничих і фундаторів. Особливо відзначив митрополит одного з жертводавців – Рудого Костянтина Леонідовича, якого нагородив подячною архієрейською грамотою.