МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ З АРХІЄРЕЙСЬКИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ МІСТО ГОРОДОК

29 (16 за стар. ст.) вересня 2018 року, у день пам’яті Святої мучениці Людмили, княгині Чеської, у храмі св. мц. Людмили міста Городок була звершена Божественна Літургія, яку очолив Високопреосвящений Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату. З архіпастирським візитом владика прибув на запрошення настоятеля храму – митрофорного протоієрея Павла Глінських. Для участі в богослужінні прибули також священнослужителі з Хмельницького, Красилівського, Чемеровецького та Ярмолинецького благочинь.

Цього дня владикою було звершено чин освячення нових розписів та іконостасу. Службу Божу відвідала велика кількість прихожан. Усі разом щиро молилися за український народ і військо його, за викоренення ворожнечі та дякували Господу за все.

В своєму слові митрополит Антоній закликав вірян наслідувати подвиги і діла благочестя святих небесних покровителів, розповів також про перебіг процесу отримання Українською Церквою Томосу про автокефалію, подякував настоятелю за запрошення та закликав на присутніх Боже благословення.

Матеріал підготувала Анна Левшун