МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В УРОЧИСТОСТЯХ ВИДУБИЦЬКОГО МОНАСТИРЯ

4 серпня (22 липня – стар. ст.) Православна Церква святкує день Святої Мироносиці Рівноапостольної Марії Маґдалини.

Вже стало доброю традицією щороку в день пам’яті святої Марії Маґдалини 4-го серпня звершувати урочисті богослужіння в Георгіївському соборі Свято-Михайлівського Видубицького монастиря – в тому самому місці, де й знаходиться в цей день ікона рівноапостольної, написана на святій горі Афон з часточкою її мощей.

Традиційно святкове богослужіння очолив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Його Святості співслужив Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та понад двадцять архієреїв, разом з численним духовенством.

Серед архієреїв Його Святості співслужив Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ КП.

За богослужінням молилася велика кількість богомольців, вірних, які звертаюся до святої кожен зі своїми молитовними проханнями.

Після завершення богослужіння та молебню до святої рівноапостольної Марії Маґдалини Патріарший намісник подякував Святійшому Владиці та усьому духовенству, що приїхали до монастиря розділити радість свята. Після цього Патріарх Філарет поспілкувався із представниками ЗМІ, розповівши про шановану ікону та про те, як та завдяки кому вона потрапила у Видубицький монастир.

До собору ікона привезена стараннями мецената Андрія Миколайовича Мацоли.

Перебуватиме святиня у Видубицькому монастирі до 15 серпня 2017 р.

За матеріалами Київського Михайлівського Золотоверхого монастиря