МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

20 жовтня 2017 року на території Державного історико-культурного заповідника «Меджибіж», що на Хмельниччині, відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Релігія і Церква як чинник історичних та суспільних процесів Східної Європи». Співорганізатором заходу виступило Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації. Конференція присвячена 500-річчю Реформації, що відзначається на державному рівні відповідно до указу Президента України.

Високопреосвященний Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату взяв участь у роботі сесійного засідання конференції. Митрополит, який є Головою Духовної Ради міста Хмельницького, виступив з вітальною промовою перед учасниками заходу.

Його Високопреосвященство відзначив позитивні результати міжконфесійного діалогу та праці Духовної Ради, зокрема наголосив на важливості присутності в цьому органі представників практично всієї палітри протестантських деномінацій, котрі виявляють місіонерську і просвітницьку активність, спонукаючи «традиційні» християнські церкви до розвитку та «здорової конкуренції» в питаннях євангелізації та катехізації християн.

Митрополит Антоній, користуючись нагодою, під час секційних засідань та в кулуарах змістовно і з користю поспілкувався з науковцями, представниками церков і релігійних організацій, а також з керівництвом управління з питань релігії, які подякували архієрею за співпрацю.