МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ В МІЖКОНФЕСІЙНОМУ ЗІБРАННІ

21 листопада 2017 року митрополит Антоній (Махота), керуючий Хмельницькою єпархією УКЦ Київського патріархату, перебуваючи з архієрейським візитом у Волочиській об’єднаній територіальній громаді, взяв участь в міжконфесійному зібранні, метою якого було обговорення доцільності і конкретних дій щодо створення дорадчого міжконфесійного органу «Духовна Рада християнських церков і організацій м. Волочиськ». На захід організатори запросили владику в якості почесного гостя, адже він є головою Духовної Ради міста Хмельницького. Крім Голови поділитися досвідом та надати методичну допомогу у створенні Духовної Ради прибули заступник Голови Ростислав Мурах – Єпископ Хмельницького Обласного Об’єднання Церков християн віри євангельської та виконувач обов’язків секретаря пан Олександр Савчук.

Разом з митрополитом від УПЦ КП були присутні протоієрей Миколай Фатич – благочинний міста Волочиськ та протоієрей Миколай Катрич – керівник прес-служби Хмельницької єпархії.

Відкриваючи зібрання, митрополит Антоній виголосив промову, в якій розповів присутнім про діяльність очолюваної ним Духовної Ради, поділився корисною інформацією про особливості підходів та методи роботи цього колегіального органу в плані співпраці з органами державної влади; згадав і про цікаві моменти з власного життєвого шляху, що стосувалися тематики нинішнього заходу.

Учасники зборів одностайно схвалили загальну концепцію положення про «Духовну Раду міста Волочиськ», домовились продовжити співпрацю між районними організаціями та зміцнювати неофіційні контакти між представниками церков і релігійних організацій Хмельниччини для загальної мети – вироблення спільних позицій та консолідованих дій перед викликами сучасного секуляризованого світу.