МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ ВІДВІДАВ ВИСТАВУ-РЕКВІЄМ “ВІЙНА БЕЗ СТРОКУ”

У неділю, 18 лютого, в обласній філармонії відбувся благодійний захід. Ним вшанували пам’ять загиблих співробітників Служби безпеки України.

За повідомленням прес-групи управління СБУ в Хмельницькій області, курсанти Національної Академії СБУ представили виставу-реквієм «Війна без строку…» – зворушливу розповідь про кожного Героя української спецслужби, без прикрас і пафосу. У постановці використано фото та відеоматеріали про Героїв, цитати з інтерв’ю, спогади рідних, а такожфрагменти фільмів, зроблених Академією. Також буде презентовано виставку картин «Невидима варта», авторства співробітниці Академії СБУ Лесі Шиденко.

Захід розпочався о 12.00 і потрапити на нього міг будь хто, оскільки вхід безкоштовний. Утім, усі глядачі могли внести благодійні внески, а кошти, які зібрали, були передані Хмельницькому військовому госпіталю для лікування та реабілітації військовослужбовців – учасників АТО.

Участь у святкових заходах взяв Високопреосвященніший митрополит Антоній, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ КП у супроводі священика-капелана Артема Капиці. Наприкінці заходів митрополит Антоній, благословляючи усіх присутніх, висловив співчуття рідним, близьким і товаришам по службі загиблих воїнів, побажав швидкої перемоги над ворогом, та подякував авторам і організаторам заходів за запрошення та за їх безкорисливу працю.