МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ ЗВЕРШИВ СЛУЖБУ ВЕЛИКОЇ СУБОТИ І БЛАГОВІЩЕННЯ

7 квітня (25 березня за стар. ст.) Свята Православна Церква святкує Благовіщення Пресвятої Богородиці, яке цього року припадає на Велику Суботу.

В цей день Високопреосвященний митрополит Антоній, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, на запрошення настоятеля – секретаря єпархії митрофорного протоієрея Володимира Марущака, з архієрейським візитом відвідав парафію Всіх Святих Землі Української, де звершив чин Вечірні в поєднанні з Літургією Василія Великого.

Перед службою митрополит поклонився образу Плащаниці Спасителя. Зміст проповіді, яку Його Високопреосвященство виголосив після відпусту Літургії, власне і стосувався роздумів про сенс людського життя в контексті історичних подій – Страстей Христових, Його Воскресіння, а також події Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Владика Антоній подякував настоятелю за запрошення; побажав усім вірним пережити і пізнати саме духовний сенс свята Пасхи Христової.