МИТРОПОЛИТ АНТОНІЙ ОЧОЛИВ СЛУЖБУ В ДЕНЬ ЮРІЯ ПЕРЕМОЖЦЯ

6 травня (23 квітня за стар. ст.) 2018 року, в Неділю 5-у після Пасхи, про самарянку, Православна Церква також вшановує пам’ять святого великомученика Юрія Переможця (303 р.).

Цього дня Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, на запрошення настоятеля – протоієрея Ярослава Крупського, з архієрейським візитом відвідав парафію храму вмч. Юрія Переможця м. Хмельницького, що в мікрорайоні Гречани, де взяв участь у святкуванні престольного празника і, зокрема, очолив служіння Божественної Літургії.

Його Високопреосвященству співслужили представники духовенства Хмельницького міського та районного благочинь.

Під час проповіді митрополит, звертаючись до вірян зі словами архієрейської настанови, розкрив духовний зміст нинішніх євангельських уривків, поздоровив всіх присутніх з храмовим святом та подякував за щиру спільну молитву.

Після Літургії було звершено чин водосвятного молебня, та освячено пам’ятний знак у вигляді хреста, присвячений учасникам визвольних змагань за волю України.