ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

21 вересня 2019 року після важкої хвороби, на 65-му році життя, відійшов до Господа клірик Хмельницької єпархії Православної Церкви України Валерій (в хрещенні – Володимир) Колосков.

Від імені духовенства і мирян єпархії висловлюємо щире співчуття рідним і близьким спочилого з приводу тяжкої втрати.

В останні роки диякон Володимир, як штатний клірик, ніс послух в соборі Архістратига Михаїла міста Хмельницького; служіння поєднував з науковою та викладацькою діяльністю в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

В неділю, 22 вересня о 9:00, в храмі, де служив покійний (вул. Курчатова, 4а; зупинка транспорту – “Олімпійська”), буде звершена заупокійна Божественна Літургія; відспівування і прощання відбудеться о 13:00.
Поховають новопреставленого на його малій батьківщині – в місті Галичі.

Зі святими упокой Господи, душу спочилого новопреставленого диякона Володимира!..