ХРАМОВЕ СВЯТО У CЕЛІ ЗОРЯНЕ

28 серпня 2017 року, у неділю 10-ту після П’ятдесятниці і в день свята Успіння Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, Високопреосвященніший Антоній, Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою Єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату, на запрошення благочинного Віньковецького району – митрофорного протоієрея Ярослава Кушніра, з архієрейським візитом прибув у село Зоряне на урочистості з нагоди храмового свята.

За Божественною Літургією, після прочитання Євангелія, звертаючись до всіх присутніх у своїй проповіді, правлячий архієрей коротко розповів про історію походження і суть свята, подякував громаді за запрошення, поздоровив всіх присутніх зі святом, побажав міцного здоров’я та визначних духовних досягнень. З владикою молилися місцеві священики, а також ієрей Мирослав Кузенко та ієрей Артем Капиця, які супроводжували митрополита.

Також, до привітань долучилися сільський голова та меценати громади.

По закінченню Богослужіння, вже традиційно, вірні мали змогу неформально поспілкуватися з правлячим архієреєм Хмельницької єпархії, отримати від нього архіпастирське благословення та відповіді на різні особисті питання.

Нагадаємо що  16 травня 2017 року ця колишня громада УПЦ (МП) виявила тверде бажання молитися у власному храмі, збудованому власними руками, своєю українською мовою, за свій народ і свою владу.
Абсолютною кількістю голосів учасників зібрання було прийнято рішення про необхідність переходу парафії під канонічну юрисдикцію Київського Патріархату.

Прес-служба Хмельницької єпархії