ХМЕЛЬНИЦЬКА ЄПАРХІЯ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ

24 серпня 2018 року виповнюється 27 років від дня здобуття Україною статусу незалежної держави.

Духовенство і віряни УПЦ Київського Патріархату намагаються бути також вірними синами і дочками свого народу.

Тому, з благословення церковного керівництва, кілька днів поспіль духовенство Хмельницької єпархії бере участь в офіційних і громадських заходах, присвячених знаменним дням світського календаря.

Так, 22 серпня в обласному центрі відбувся вже третій Молитовний сніданок, за участю найвищих осіб влади області – Вадима Лозового, міста – Олександра Симчишина, духовенства, а також відомих та заслужених людей. Це нова добра традиція, спрямована на зміцнення контактів усіх прошарків суспільства. Одним з ініціаторів заходу в Хмельницькому була Духовна Рада, головою якої є Високопреосвященний Митрополит Антоній, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату. Владика разом із секретарем єпархії митрофорним протоієреєм Володимиром Марущаком та архімандритом Даниїлом (Тарнавським) взяв участь у заході. Вітаючи присутніх, митрополит наголосив на доцільності і необхідності цього починання.

Вокальні твори духовного змісту на Молитовному сніданку, серед інших, виконував церковний хор «Аванта», під орудою регента Маріани Тюріної.

Того ж дня, на території Головного управління Національної поліції Хмельницької області, де розташований Меморіал Слави, відбувся захід із вшанування правоохоронців, що загинули під час виконання своїх службових обов’язків. З благословення митрополита Антонія, участь у мітингу-реквіємі та поминальній панахиді взяли, зокрема, головний капелан єпархії протоієрей Димитрій Махота і настоятель храму-каплиці Бориса і Гліба, розташованої поруч, священик Павло Бих.

23 серпня, в день Державного Прапора України, митрополит Антоній в супроводі міського духовенства взяв участь в урочистостях та церемонії підняття Прапора на Майдані незалежності в місті Хмельницькому. Священнослужителі звершили чин заупокійної літії за всіх, хто віддав свої життя за волю і світле майбуття України.

Джерела фотоматеріалів –  офіційні ресурси Хмельницької міської ради та ГУНП в Хмельницькій області.