ХМЕЛЬНИЧАНИ ПОПРОЩАЛИСЯ З ГЕРОЄМ – ОЛЕКСАНДРОМ БОЙКОМ

Триває російсько-українська війна, яка руками немилосердного і підступного ворога продовжує пожинати криваві плоди: найкращі сини України жертвують своїми життями і здоров’ям заради миру і спокою Батьківщини.

Днями чергова сумна звістка сколихнула Хмельниччину: в зоні бойових дій «АТО» віднайдено тіло зниклого без вісти командира розвідки 50-го полку Нацгвардії підполковника Олександра Бойка, який перед тим десять років прослужив у місті Хмельницькому, в 8-му полку спецпризначення.

Загальноміське прощання з полеглим героєм відбулося на головній площі міста – Майдані Незалежності. А відспівування та поховання з найвищими військовими почестями відбулися безпосередньо на Алеї Слави, що на території міського цвинтаря в мікрорайоні «Ракове».

Чин похорону убієнного героя звершив Високопреосвященний митрополит Антоній (Махота), керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ КП, якому співслужили преставники єпархіального духовенства.

Висловлюючи співчуття рідним, близьким і товаришам по службі загиблого воїна Олександра, митрополит зауважив, що ворог, який ще вчора називав себе нашим братом (це не дивно, адже пам’ятаємо біблійну історію братовбивства Авеля Каїном), нині підступно, не оголошуючи війни, посягає на нашу землю, кордони якої мають бути непорушними. Однак, вбиваючи наше тіло, ворог не може вбити нашу душу. Тому дуже символічним є похорон саме в день Преображення. А ми, християни, повинні мати тверду віру, що Господь у Царстві Своєму відновить тіла праведників і кожну сльозу зітре з очей тих, хто нині плаче і сумує.