ХМЕЛЬНИЧАНИ МОЛИТОВНО ПОМ’ЯНУЛИ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

25 листопада 2017 року, коли в Україні і всьому світі вшановують пам’ять українців, невинно замучених в часи Голодоморів 1932-33 років богоборчим комуністичним тоталітарним режимом, всі небайдужі мешканці міста Хмельницького також віддали шану мільйонам своїх спочилих братів і сестер.

В цей день о 9.00 в кафедральному соборі святого апостола Андрія Первозванного Високопреосвященний Антоній – Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, у співслужінні духовенства собору звершив Божественну Літургію, за якою всі присутні помолилися за спокій душ загиблих в часи Голодомору – геноциду українського народу. Після Літургії була відслужена панахида.

О 16.00 на Майдані Незалежності обласного центру розпочався жалобний мітинг-реквієм, учасники якого хресною ходою вирушили до монументу «Ангел скорботи». Біля пам’ятника було звершено чин заупокійної літії, яку з благословення, очолив благочинний міста Хмельницького – митрофорний протоієрей Ярослав Рібий.

Поруч з духовенством Київського Патріархату молилися представники інших юрисдикцій, конфесій та деномінацій.

Після заупокійної служби сотні хмельничан поклали до монументу запалені лампади, квіти та пучки колосся.

Світлу пам’ять та вічний спокій у Своїх оселях хай дарує Господь невинно убієнним!