ДУХОВНИЙ РОЗВИТОК ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ РАКЕТНОЇ БРИГАДИ

Стан фактичної війни в Україні ставить перед військовослужбовцями складні завдання, вирішення яких є необхідною передумовою для здобуття перемоги. Волонтерське і капеланське служіння – це та посильна допомога нашому війську, яку разом з усім суспільством нині надає українська Церква.

Так, зокрема у ракетній бригаді міста Хмельницького допомогу в вихованні як молодих воїнів, так і досвідчених учасників АТО надає нещодавно призначений указом правлячого архієрея – митрополита Антонія військовий капелан Хмельницької Єпархії УПЦ Київського Патріархату ієрей Артем Капиця, який сам є учасником бойових дій на Сході.

2 червня 2017 року з військовослужбовцями ракетної бригади, згідно з планом відділу щодо роботи з особовим складом, військовим капеланом ієреєм Артемом Капицею була проведена тематична лекція про історію Першого Вселенського Собору, а також про свята Вознесіння та Святої Трійці.

В ході заняття представники командування ознайомили особовий склад з планом роботи бригади, згідно з яким були озвучені відповідні накази про проведення цілої низки внутрішніх заходів у військовій частині. Особлива увага звертається на духовний розвиток військовослужбовців, підтримку високого рівня їх морально-психологічного стану, спрямування їх на ефективне вирішення бойових завдань, морально-етичні аспекти в міжособистісних стосунках у колективі. Це і становить основні завдання виховної та капеланської служб.

Питання, які піднімались під час нинішньої зустрічі, вказували на актуальність теми. У керівництва частини є сподівання, що настанови, які прозвучали з вуст капелана та командування бригади знайшли відгук у душах військовослужбовців.