ДУХОВЕНСТВО ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ВЗЯЛО УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

29 вересня 2018 року з нагоди святкування Дня міста Хмельницького Високопреосвящений Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, у співслужінні міського духовенства звершив молитву за мир і благополуччя України, а також відслужив заупокійну літію за героїв, що полягли у національно-визвольних змаганнях та за жертв тоталітарних богоборчих режимів у час панування СРСР.

Поруч з духовенством УПЦ КП молилися представники інших релігійних конфесій, які членами Духовної Ради міста Хмельницького.

Організаторами заходу виступила влада міста і області, а велика кількість небайдужих хмельничан-патріотів молитовно долучилася до дійства. Присутні поклади квіти до підніжжя монументу Ангела Скорботи – на знак вдячності, для утвердження світлої пам’яті та на знак гордості за відомих і невідомих наших краян!

Святкування Дня міста триває також 30 вересня. Його Високопреосвященство від імені всієї Хмельницької єпархії висловив щиро побажання процвітання, натхнення, наснаги та благополуччя всім мешканцям мальовничого Подільського краю. «Нехай у наших серцях панує гармонія єднання із святим Божим словом та віра у благословенне яскраве прийдешнє. Нехай усі куточки України осяє мир, злагода та любов. Ми єдині лише тоді, коли разом відкриваємо щирі прагнення та діємо на благо! Низький уклін та одвічна шана мужнім поборникам свободи, правди та справедливості!», – заявив владика, спілкуючись із прес-службою єпархії.

Матеріал підготувала Анна Левшун