ДЕЛЕГАТИ ВІД ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У З’ЇЗДІ ПРАВОСЛАВНОЇ МОЛОДІ

3 лютого 2018 року, з благословення Високопреосвященнішого Антонія, Митрополита Хмельницького і Камянець-Подільського, представники Хмельницької єпархії УПЦ Київського Патріархату у складі протоієрея Петра Леськіва, голови відділу у справах молоді та Ірини Леськів, керівника недільної школи «Зерна добра» смт. Меджибожа, взяли участь у Всеукраїнському з’їзді православної молоді. Захід проводився на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря у актовій залі Київської Православної Богословської Академії. Тема цьогорічного з’їзду – «Співпраця українських церков та релігійних організацій у справі утвердження Української держави».

З благословення святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України  Філарета з привітальним словом виступив керуючий справами патріархії Архиєпископ Агапіт, намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря, який благословив зібрання і побажав плідної праці.

Офіційне відкриття з’їзду оголосив голова синодального управління у справах молоді Архимандрит Макарій (Папіш), намісник Свято- Феодосіївського чоловічого монастиря м. Києва. До слова були запрошені представники влади, Римо-Католицької та протестантської церков, мусульманської та іудейської релігійних організацій. На завершення виступив Архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор про участь української молоді у церковному житті  і потребу завжди бути з Богом.

Делегати взяли участь у секційному занятті на тему: «Недільна школа – фундамент Церкви Христової».

Наступного дня після Божественної літургії у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі відбулися презентація організації «Пласт», вшанування Героїв Крут, святковий концерт від учасників з’їзду. Організатори та гості лишилися задоволеними успішними результатами заходів, про що молитовно вознесли славу Богу.