БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ В ДЕНЬ ВХОДУ ГОСПОДА У ЄРУСАЛИМ

1 квітня (19 березня за стар. ст.) 2019 року Свята Православна Церква згадує подію Входу Господа нашого Ісуса Христа в місто Єрусалим перед Його страстями. В «Пальмову неділю» відбуваються урочисті святкові Богослужіння у всіх православних храмах.

В цей день владика Антоній – Митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ Київського Патріархату, звершив Божественну Літургію в кафедральному соборі Святого апостола Андрія Первозванного міста Хмельницького. Його Високопреосвященству співслужили настоятель собору – митрофорний протоієрей Іван Марущак, протодиякон Євген Василишин та інші клірики собору. Після Літургії було звершено чин освячення віття верби.

Митрополит Антоній привітав зі святом численних вірян, що прийшли сьогодні на Богослужіння. В своїй проповіді архієрей розповів про події біблійної історії, описані в нинішньому уривку Євангелія; побажав усім твердої віри та вірності Богу; благословив присутніх на боротьбу з гріхами і пристрастями та дав настанови щодо гідної духовної підготовки до зустрічі найбільшого свята – Пасхи Христової.