БОГОСЛУЖІННЯ ВИСОКОПРЕОСВЯЩЕННОГО ВЛАДИКИ АНТОНІЯ В НЕДІЛЮ СИРОПУСНУ

0913/26 лютого, у сиропусну неділю, наша Свята Православна Церква згадує вигнання Адаму з раю, Високопреосвященний Владика Антоній, митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський, традиційно прибув до кафедрального собору на честь Святого Апостола Андрія Первозванного та очолив уставні богослужіння. Його Високопреосвященству співслужив клір собору та духовенство Хмельницької єпархії.

Під час богослужіння Високопреосвященний Владика Антоній звернувся до вірних з повчальним архіпастирським словом, у якому, зокрема, відзначив: «Від Адама ми отримали в спадок гріх і засудження; але від нього ж наслідували віру в Спасителя і благодать виправдання віри і справ віри в ім’я Сина Божого. Отримали надію вічного життя і обітницю тієї найвищої слави, яку Син Божий, що втілився для спасіння нашого, приготував всім віруючим в Нього, спасенних чесною Його кров’ю. Втіленням Сина Божого ми придбали щось більше, ніж навіть те, що втратили. … Кожного з нас, бажаючих шукаючих вічного спасіння кличе наша Свята Православна Церква сьогодні встати на шлях прощення. Кличе до любові, кличе загородити наші уста і серця для взаємного озлоблення. Забрати зло і гріх з наших сердець в цей прощальний вечір напередодні Великого посту».

Після закінчення богослужіння, усі бажаючі мали змогу поспілкуватися з правлячим архієреєм, Високопреосвященним митрополитом Антонієм, отримати його благословення та індивідуальні настанови на час Великого Посту.

Прес-служба Хмельницької єпархії УПЦ КП.