БОГОСЛУЖІННЯ ПЕРШОГО ТИЖНЯ ВЕЛИКОГО ПОСТУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ЄПАРХІЇ

В понеділок, 19 лютого, Високопреосвященний Митрополит Антоній, керуючий Хмельницькою єпархією УПЦ КП, розпочав своє великопісне служіння з читання Великого покаянного канону святого Андрія Критського в кафедральному соборі Святого апостола Андрія Первозванного міста Хмельницького у спіслужінні настоятеля – митрофорного протоієрея Івана Марущака та кліриків храму.

У вівторок, 20 лютого, другого дня Великого Посту, митрополит продовжив читання Канону в храмі Святителя Миколая Чудотворця села Олешин у співлужінні настоятеля і обласного благочинного – митрофорного протоієрея Василя Беринди.

В середу, 21 лютого, третього дня Великого Посту, Його Високопреосвященство звершив Божественну Літургію Ранішеосвячених Дарів у храмі Всіх Святих Землі Української у співслужінні настоятеля і секретаря єпархії – митрофорного протоієрея Володимира Марущака.

Того ж дня ввечері, в архієрейському соборі Святого Архістратига Михаїла, у спів служінні настоятеля – митрофорного протоієрея Михаїла Наконечного, владика продовжив читання Великого покаянного Канону Андрія Критського.

В четвер ввечері, 22 лютого, в храмі Святого преподобного Іова Почаївського, у спіслужінні настоятеля і благочинного міста Хмельницького – митрофорного протоієрея Ярослава Рібого, митрополит Антоній закінчив читання Канону Андрія Критського.

В п’ятницю, 23 лютого, в храмі Великомученика і цілителя Пантелеймона, владика Антоній звершив Літургію Ранішеосвячених Дарів; йому співлужив настоятель храму – митрофорний протоієрей Леонід Дьяченко.

Того ж дні ввечері, в храмі Великомученика Юрія переможця міста Хмельницького, у співлужінні настоятеля – протоієрея Ярослава Крупського, митрополит звершив чин Пасії.

В суботу, 24 лютого, в каплиці Святих мучеників Бориса і Гліба, що при Головному управлінні Національної поліції в Хмельницькій області, митрополит Антоній звершив Божественну Літургію Іоана Золотоустого та представив парафіянам храму нового настоятеля – священика Павла Биха.

В п’ятницю, 23 лютого 2018 року, Преосв’ященний єпископ Марк, настоятель храму Різдва Христового м. Дунаївці звершив Божественну Літургію Ранішеосвячених Дарів. Йому співслужив клірик храму – митрофорний протоієрей В’ячеслав Добжанський. Після Літургії звершено читання Канону священномученика Федора Тирона з освяченням колива.Після цього владика звернувся до присутніх з словами проповіді, в якій він розповів про життя Федора Тирона та і про традицію освячення колива.

Сьогодні також святкує свій 70-й день народження протоієрей В’ячеслав Добжанський. Преосв’ященний Марк звернувся зі словами привітання; побажав йому міцного здоров’я, Божого благословення та сил і наснаги для подальшої праці і служіння на благо церкви і українському народу.