АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ В СЕЛО КЛУБІВКА НА ІЗЯСЛАВЩИНІ

Величним став недільний день 3 лютого 2019 року для жителів села Клубівки Ізяславського району, адже саме сьгоодні вперше з архіпастирським візитом село відвідав Митрополит Хмельницький і Кам’янець- Подільський Антоній.

Невимовна радість переповнювала прихожан храму Св. Косьми і Даміана, які нещодавно виявили бажання приєднатись до Православної Церкви України. Владику зустрічали найменші прихожани храму та настоятель протоієрей Миколай Назарчук і духовенство Ізяславського благочиння.

Найбільш зворушливою і повчальною для людей була проповідь митрополита. Після Божественної літургії до Владики звернулися голови релігійних громад сіл: Клубівка, Сошне та Христівка з проханням про поєднання до Православної Церкви України. Владика задовільнив прохання та вручив посвідчення про приєднання.

Закінчилось Богослужіння врученням подяк найактивнішим членам громад та многоліттям. Ще довго люди не відпускали владику із храму, насолоджуючись Його мудрим батьківським словом та порадами як архіпастиря. Від імені духовенства Ізяславського благочиння дякую митророполиту Антонію за таку духовну підтримку. Многії літа Вам Владико!

Автор допису – митр. прот. Володимир Ковальчук