АНОНС: В МІСТІ КИЄВІ ВІДБУДУТЬСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ ХРЕЩЕННЯ РУСИ-УКРАЇНИ

До уваги вірних Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та всіх краян: у зв’язку зі святкуванням 1030-літнього ювілею Хрещення Руси-України, 28 липня 2018 року, в день пам’яті святого рівноапостольного великого князя Володимира, в місті Києві відбудуться урочистості, серед яких – Божественна Літургія у Свято-Володимирському кафедральному соборі, хресна хода до Володимирської гірки та молебень за Україну. Згадані богослужіння очолить Святіший Філарет, Патріарх Київський і всієї Руси-України, якому співслужитимуть всі архієреї та численні священики Київського Патріархату.

З благословення високопреосвященного Антонія, Митрополита Хмельницького і Кам’янець-Подільського, керуючого Хмельницькою єпархією, зі всіх куточків області до столиці України вирушать групи паломників, на чолі зі священиками, для участі в богослужіннях та відвідання святих місць.

За попередніми оцінками, цьогорічні святкові заходи будуть надзвичайно багатолюдними, а атмосфера свята обіцяє бути особливо молитовно-піднесеною; адже наша Церква перебуває в очікуванні отримання Томосу про автокефалію від Вселенського Патріархату – що забезпечить офіційне визнання з боку сестринських помісних церков та сприятиме встановленню в Україні миру і злагоди.

Запрошуємо всіх, кому не байдужа доля Української Помісної Церкви і України, молитовно долучитися до цієї спільної справи.